Jakou značku vakuovačky vybrat?

Jakou značku vakuovačky vybrat?

Existuje řada výrobců, kteří nabízí kvalitní vakuovačky. Nejprodávanější vakuovačka na českém trhu má značku MAXXO. Produkty CATLER jsou známé svým špičkovým designem, ECG zaměřením na ochranu životního prostředí a DOMO a JATA dlouholetou historií. V následujícím textu zjistíte více informací o jednotlivých výrobcích a o tom, co oceňují uživatelé u vakuovaček konkrétních značek.

DOMO

Pod značkou DOMO dodává na český trh DOMO-elektro s.r.o. zejména malé kuchyňské elektrospotřebiče. Výrobce pochází z Belgie a původně patřil rodinné firmě Linea 2000. Ta svou historii píše už od roku 1986. Za více než 30 let svého působení si vybudovala postavení největší belgické značky domácích spotřebičů. Pobočky má ve Francii a České republice. Zastupují ji také distributoři v Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Německu nebo Nizozemsku. V ČR ji zastupuje dceřinná společnost DOMO-elektro s.r.o.více než 10 let.

Značka DOMO klade u každého svého produktu důraz na dostupnost ceny, vysokou kvalitu, snadné používání a líbivý design. Co dalšího je pro tohoto výrobce důležité? Poskytování prvotřídní služby zákazníkům, osobní přístup rodinné firmy a inovace a vývoj nových produktů. Řadu jich jako první uvedla na evropský trh.

V nabídce této značky najdete i vakuovačky. Zákazníci, kteří vakuovačku této značky zakoupili a vyzkoušeli, oceňují například její jednoduché ovládání, poměr cena versus výkon a kvalitu. Patří tedy mezi ty nejlepší.

MAXXO

MAXXO je česká značka, která nabízí kuchyňské spotřebiče už od roku 2005. Její produkty se vyznačují kvalitním zpracováním a atraktivním designem. Výrobce se také zabývá sledováním aktuálních světových trendů. Jeho cílem je nabídnout nejlepší poměr cena versus výkon na trhu. Asi vás tedy moc nepřekvapí, že nejprodávanější vakuovačka na českém trhu pochází právě od tohoto výrobce.

ECG

Spolu se vznikem značky v roce 1996 se objevily její první výrobky. Neustálé rozšiřování sortimentu umožnilo výrobci udržet se na trhu. A na co se značka zaměřuje? Snaží se naslouchat spotřebitelům a produkty neustále upravuje tak, aby vyhovovaly jejich požadavkům. Nabízí výrobky několika cenových kategorií, aby měli možnost si vybrat všichni.

Při výrobě klade důraz zejména na kvalitu a bezpečnost, atraktivní provedení, ale i šetrnost k životnímu prostředí. V posledních letech se více orientuje na energeticky úsporné produkty. Stará se taky o bezpečnou a ekologickou likvidaci už vysloužilých spotřebičů. U vakuovaček ECG uživatelé oceňují například rozumnou cenu nebo rychlost práce.

JATA

Jata byla založena jako rodinná firma už za války roku 1943. V rodném Španělsku se stala lídrem ve výrobě a prodeji domácích spotřebičů. Česká republika je kromě Portugalska jedinou evropskou zemí, do které výrobce své produkty vyváží. Značka se proslavila zejména výrobou špičkových terakovových grilů. V nabídce ale najdete i vakuovačky. Jejich uživatelé oceňují například kvalitní provedení, hezký design nebo to, že lze použít vakuovací sáčky a role od jiných výrobců.

Zajímavost: Název Jata vznikl jako složenina prvních a posledních dvou písmen jejího zakladatele, kterým byl Jacinto Alcorta.

CATLER

První výrobek této značky opustil výrobnu už roku 1932. Od té doby se australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí světa. Na českém trhu výrobce působí od roku 2008. Výrobce využívá nové trendy a technologie. Obsluha přístrojů je tedy velmi jednoduchá.

Při vývoji produktů je kladen důraz zejména na bezpečnost, rychlost přípravy pokrmů, snadnou údržbu a v neposlední řadě na kvalitní design. Elegantní design produktů se vyznačuje jednoduchostí tvarů a použitím exkluzivních materiálů (především ušlechtilý broušený kov a nerez). Za špičkový design značka dostala dokonce několik světových ocenění. Na vakuovačce značky Catler uživatelé oceňují například její praktické provedení nebo jednoduchost používání.


SLEVA200 Kč
Přihlaste se k odběru novinek
a získejte slevu na první nákup při nákupu nad 1 200 Kč.
    PŘIHLÁSIT SE